ÇAMAŞIR MAKİNESİ BAKIM VE TAMİRİ

Gün içinde defalarca çalıştırdığımız çamaşır makineleri evin hayat damarlarından biri diyebiliriz. Çocuktan büyüğe herkesin kıyafetini yıkayan annelerimizin en çok korktuğudur çamaşır makinesiz bir ev. Bazen tıka basa bazen birkaç parça kıyafet için çalıştırdığımız çamaşır makinesi de bakım istiyor. Aralıksız kullanımlar sonucunda biz insanlar gibi o da onarımla beraber uzun ömürlü olmaya ihtiyaç duyabiliyor.  Belli süre aralıkları sonucunda onarım olmadığında maalesef istenmeyen sonuçlarla karşınıza sorun olarak çıkıyor.

İzmir Merkez Servisi kaliteli ve güvenilir personeliyle bakım ve tamir için sizleri bekliyor. Mağdur olmanızı firma olarak istemeyiz. Onarım daha çok tahrip olup bozulma aşamasına gelmemesi için oldukça önemlidir.

Parça değişimi ve garanti kapsamında olan çamaşır makinelerinizi tamir ediyoruz. Kayış kopması veya kasnak değişimi gibi durumlar sıkça karşılaşılan sorunlardan biridir. Çamaşır makinesinin su almaması, suyu boşaltmaması, amortisör ve yayları,  tuş panel grubu onarımı gibi tamirler geciktirilmemesi gerekiyor.

Çamaşır makinesi titreyerek size onarım mesajı verebilir. Ya da gürültülü çalışması, sarsıntı yapması, deterjan çekmesi sırasında aşırı köpük çıkarması, deterjanı almaması, makinenin alttan su kaçırması gibi durumlar ardından başka sorunları da getirerek başınıza bela olabilir. Çamaşır makinesinin olmadığı bir ev düşünülemiyor bile. Zamanında onarım ile tamir sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Bazı belirtiler onarım sayesinde hasarsız şekilde sonuçlanabiliyor.

Her istediğimizde cebimizi yakan fiyatlarda olan çamaşır makinesi almak pek mümkün olmuyor. Bu şartlar doğrultusunda en mantıklı olanı elimizde olan ve yüksük fiyatlarda olan çamaşır makinemize iyi bakmak olacaktır.

Yaş, marka veya modelin önemi yok. Her model çamaşır makinesi onarıma ihtiyaç duyar. İzmir Merkez Servisinden iyi kimse çamaşır makinenizi tanıyamaz. Güvenilir ve uzman personelimizle dilediğiniz zaman yanınızdayız.

7/24 çağrı hizmetiyle bize ulaşmak çok kolay. Bize rahat şekilde ulaşmanız da bizim farkımız. Amacımız sizlere memnun kalabileceğiniz hizmeti sunmaktır. İşimizde en iyisi olup sizlere en iyi hizmeti sunmak için varız. Uzman personellerimiz ev içinde oluşan sorunlarınıza çözüm olmak için sizlerle. Onarım ve tamirin doğru adresindesiniz. Her zaman yanınızdayız.