KOMBİ BAKIM VE TAMİRİ

Günden güne ilerleyen teknolojiyle beraber kombi kullanımı da evlerde en çok tercih edilen ısıtma yöntemlerinden biri olmaya başladı. Kombi ile sadece ısınmayacaksınız aynı zamanda suyunuzu da ısıtıp rahatça kullanabileceksiniz. Derdi bitmeyen sobalarınızın yerini artık çoktan kombiler aldı bile. Ekonomik açıdan ve rahat kullanımı açısından kombi kullanmanızı bizlerde tavsiye ediyoruz. Doğru kullanılmasıyla beraber tasarrufu beraberinde getirecektir. Kombi kullanımında öncelik olarak kuruluma ve kurulumun yapılacağı alana dikkat edilmesi gerekiyor.

Kombi kullanımlarında yapılan en büyük hatalardan biri ise kombinin sürekli olarak kapatılıp açılmasıdır. Aslında kombinizi en az şekilde kapatmanız enerjiden yani aynı zamanda faturadan tasarrufunuza yardımcı olacaktır.

Kullandığınız kombi belli aralıklarla servisiniz tarafından bakıma ihtiyaç duyacaktır. Kombi bakımını aksatmamanızı tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde kombinizin ömrünü kısaltıp verimli çalışmasının önüne geçebilirsiniz. Bu durumda da direk olarak cebiniz zarar görecektir. Yani kombi bakımı sağlıklı bir ısınmayı beraberinde getirecektir.

Kombi kullanımlarınızda gece düşük ayarda kullanmanız kombiyi kapatmanızdan daha mantıklı olacaktır. Çünkü kombiyi kapatıp yeniden açtığınızda normalden daha fazla yakıt ve enerji harcamasına neden olacaktır.

Kombinizin etrafını tamamen boşaltmaya özen gösterin. Önü veya üst kısımlarında perde gibi şeylerin olmaması gerekiyor. Ayrıca odanız güneş görüyorsa odadaki camların temiz olmasına özen gösterin. Güneşin pasif ısısından yararlanmanız için bu gereklidir.

Kombi kullanımlarınızda muhakkak İzmir Merkez Servisine bakımınızı yaptırın. Kombinizin dilinden anlayabilecek tek yer bizim adresimizdir.

Uzman personel kadrosu sizler için 7/24 hizmet için yanınızda olacaktır. Sizlerin memnuniyeti bizim amacımızdır. Günden güne daha çok gelişip büyüyerek sizlere daha güzel hizmetler sunabilmek için genişliyoruz. İzmir’in geniş kitlesine hizmet vermek bizi mutlu ediyor.

Kalitenin ve güvenin tek doğru noktasındasınız. Güvenli hizmet için bizi tercih edin. Kaliteli parçalar ve uzmanlarımızın başarıyla sonuçlandırdığı tamir işlemleri sonucunda sizlerden olumlu yorumlar alıyoruz. Kalitemizi daha da çok arttırarak sizlerin yanınızda olacağız.

Kombi kullanımı oldukça kolay ve oldukça da ekonomiktir. Tabi ki de doğru kullanımı sonucunda ekonomik olacağını söylememiz daha doğru. İlk olarak montaj esnasında bakım ve tamiri için servisinizle sürekli olarak diyalog halinde olun.